Bestuur

Het bestuur der Nederlandse Studenten Roeifederatie heeft zich voor het jaar 2018/2019 als volgt geconstitueerd:

Dhr. D. Wilms van Kersbergen (Phocas) – Voorzitter – voorzitter@nsrf.nl

Mej. F. Kleiburg (Asopos de Vliet) – Vice-vooritter f.t. – vicevoorzitter@nsrf.nl

Mej. L. Konings (Argo)– Secretaris – secretaris@nsrf.nl

Dhr. T.  de Vries (Thêta) – Penningmeester f.t. – penningmeester@nsrf.nl

Mej. E.L. Wouters (Thêta)– Commissaris Wedstrijdroeien – wedstrijdroeien@nsrf.nl

Mej. F.N. Blaauwgeers (Skadi)– Commissaris Competitieroeien -competitieroeien@nsrf.nl

Dhr. T. Burgemeester (Triton) – Commissaris Competitiewedstrijden – competitiewedstrijden@nsrf.nl

Dhr. W. van Groeningen (Asopos de Vliet) – Commissaris Slotwedstrijden – slotwedstrijden@nsrf.nl

 

Ons secretariaat is gevestigd op Laurens Reaalstraat 25, 3531 GM te Utrecht.