Bestuur

Het bestuur der Nederlandse Studenten Roeifederatie heeft zich voor het jaar 2022/2023 als volgt geconstitueerd:

Mej. L. van der Beek (Asopos de Vliet) – Voorzitter – voorzitter@nsrf.nl

Mej. D. Lisapaly (Vidar) – Vicevoorzitter  – vicevoorzitter@nsrf.nl

Mej. M. Hooghiemstra (Pelargos)– Secretaris – secretaris@nsrf.nl

Dhr. T.  de Vries (Thêta) – Penningmeester  – penningmeester@nsrf.nl

Dhr. V. Wassenaar (Laga) – Commissaris Wedstrijdroeien – wedstrijdroeien@nsrf.nl

Dhr. C. Zwart (Proteus-Eretes)– Commissaris Competitieroeien -competitieroeien@nsrf.nl

Mej. R. Lemans (Gyas) – Commissaris Competitiewedstrijden – competitiewedstrijden@nsrf.nl

Dhr. M. Verbrugge (Argo) – Commissaris Wedstrijden – wedstrijden@nsrf.nl

Ons secretariaat is gevestigd op Van Hoornekade 207, 3554 AV te Utrecht.